ООО Промжитлоинвест 

Киев

Сферы деятельности

Строительство, недвижимость, эксплуатация, проектирование

Я хочу тут работать
×

ООО Промжитлоинвест 

ТОВ «Промжитлоінвест» - це сучасна компанія, що динамічно розвивається і надає професійні будівельні послуги на українському ринку.

            З 2011 року – дати заснування компанії – ТОВ «Промжитлоінвест» займається реконструкцією,  та капітальним ремонтом, будівництвом промислових та цивільних об’єктів, виконує монтажні, проектні та реставраційні роботи, які виконуються прозоро, грамотно, якісно та швидко.

            Товариство має всі необхідні дозвільні документи та ліцензію на виконання будівельних, монтажних, проектних та реставраційних робіт.

            ТОВ «Промжитлоінвест» активно приймає участь в реалізації будівельних програм бюджетних установ та організацій в секторах освіти, культури та охорони здоров'я міста Києва та України. Хочеться відзначити таких замовників, як Київська міська державна адміністрація, районні управління освіти і науки, молоді та спорту міста Києва, Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, Київський палац дітей та юнацтва, на об’єктах яких були виконані роботи по капітальному ремонту приміщень, м’яких та скатних покрівель, улаштування фасадів будівель, інженерних мереж та переобладнання системи опалення, встановлення метало-пластикових вікон.

            За свою багату історію компанія отримала велику кількість відгуків і подяк, та зарекомендувала себе як надійний професійний учасник будівельного ринку, демонструє високий рівень послуг та професійний підхід до виконання покладених завдань.      

            ТОВ «Промжитлоінвест» має три важливі переваги, які виділяють його серед інших підприємств будівельної галузі:

· професійний підхід та злагоджена робота групи спеціалістів;

· застосування якісних матеріалів, новітніх технологій та модернізованого устаткування;

· наявність власної сучасної матеріально-технічної та складської бази.